Калькулятор дома

20.02.17 (15:22)
Печать

Компанія «Свій Дім» створена в 2007 році, з метою реалізації власного інноваційного проекту з виробництва SIP (сендвіч - панелей), типу OSB + пінополістирол + OSB, також званих EcoPan, КТП або СІП панелі, що застосовуються для будівництва швидкомонтованих теплозберігаючих будинків по «канадської технології », технології EcoPan.

У 2008 році успішно запущено і введено в експлуатацію виробництво SIP (СІП) панелей і продовжена робота по стандартизації і сертифікації продукції.

Компанією розроблений і зареєстрований в АТ «Національний центр експертизи та сертифікації» ГОСТ на серійне виробництво SIP панелей, узгоджений з Комітетом у справах будівництва і житлово-комунального господарства МІІТа РК, Комітетом протипожежної служби МНС РК і СЕС РК. Проведено всі необхідні експертизи і випробування панелей. Отримано сертифікат відповідності продукції.


У тому ж 2008 році розпочато серійне виробництво SIP (СІП) панелей, виготовлення і реалізація домокомплектов з SIP для самостійного монтажу, будівництво швидкомонтованих індивідуального житла за технологією ЕКОПАН, а також робота зі створення дилерської мережі в регіонах РК. Детальніше калькулятор дома из сип панелей

У виробництві SIP (СІП) панелей Компанія «Свій Дім» використовує тільки високоекологічні і якісні комплектуючі європейського виробництва.


Компанія «Свій Дім» підтримує Державну політику в галузі впровадження інновацій, розвитку вітчизняного товаровиробництва, створення додаткових робочих місць, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій і в своїй діяльності прагне відповідати міжнародним стандартам сучасного бізнесу і виробництва конкурентоспроможної продукції.

«Таймер»

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, нажмите сюда.
bigmir)net TOP 100