Скління лоджій (балконів) - невід'ємний крок для створення затишку і комфорту у вашій квартирі.

20.02.17 (15:12)
Печать

Скління лоджій (балконів) - невід'ємний крок для створення затишку і комфорту у вашій квартирі. Якщо раніше балкони служили виключно підсобним приміщенням, то зараз їх часто перетворюють на повноцінну кімнату. Але перед тим як жити на балконі, необхідно подбати про його утеплення та оздоблення, перетворюючи його в житлове приміщення. Детальніше остекление лоджий

Компанія «Перший віконний завод» надає послуги скління лоджій і балконів, виходячи з фінансових можливостей замовника. Фахівці нашої компанії допоможуть вам зробити правильний вибір, заощадивши сімейний бюджет. Будьте впевнені, що після скління лоджії (балкона) ви отримаєте приміщення, захищене від опадів, шуму, пилу з чудовою обробкою і акуратно оформленим інтер'єром.
холодне скління
холодні окна.png
Необхідно чітко розуміти, що ціна на скління балкона (лоджії) визначається кінцевим результатом, якого ви прагнете досягти після виконання робіт. Якщо ваша мета - захистити лоджію (балкон) від можливих опадів, бруду, пилу, холоду або шуму з вулиці, то ви можете вдатися до «холодного» скління, яке значно дешевше «теплого» скління.

На сьогоднішній день холодне скління є найбільш економічним варіантом скління, але воно має свої недоліки. Наприклад, алюмінієвий профіль з одинарним склом - не найкращий варіант теплозахисту. Будьте готові до того, що в сильні холоди у вас на лоджії температура ніколи не буде вище 0  С.
тепле скління
тепле остекленіе.jpg
Цей вид скління доцільний в тому випадку, якщо ви бажаєте перетворити холодне приміщення (лоджію, балкон) в повноцінну кімнату, в якій можна буде жити навіть в зимовий період. Безумовно, тепле скління вам обійдеться дорожче в порівнянні з холодним, але ваші капіталовкладення будуть виправдані. По-перше, тепле засклення балконів (лоджій) гарантує вам максимальний теплозахист, естетику і комфорт. По-друге, віддавши перевагу теплому склінню, ви отримаєте ряд додаткових переваг: хороший склопакет в багатокамерному профілі ПВХ, а також можливість перетворити балкон в тепле житлове приміщення.
Оздоблення лоджій і балконів
Отделка.png
Після виконання першого кроку (скління балкона) необхідно подбати про його утеплення та оздоблення, адже голі бетонні стіни не додадуть затишку вашому приміщенню. Оздоблення лоджії (балкона) має на увазі весь комплекс зовнішніх і внутрішніх робіт, які спрямовані на надання приміщенню закінченого вигляду, а також створення атмосфери комфорту і затишку.
Компанія «Перший віконний завод» пропонуємо якісну і швидку обробку балконів, лоджій. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію і допомогу у виборі оптимального варіанту, виходячи з вашого бюджету і особистих переваг.
Висновок: Підійдіть до скління і обробці приміщення з усією відповідальністю, адже виконана робота виконується на довгі роки, тому продумайте, в яких моментах доречно економити, а в яких ні. А «Перший віконний завод» допоможе вам реалізувати всі ваші задуми з використанням профілів високої якості. Ви зможете вибрати саме те, що найбільш повно відповідає вашим вимогам.

«Таймер»

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, нажмите сюда.
bigmir)net TOP 100