Гороскоп по знакам зодиака

13.01.17 (09:14)
Печать

Алла Краснова, практикуючий астролог, астропсихолог, автор сайту uranusplus.com. Найбільше на світі любить карамельні годинник з близькими людьми і писати фантастичні оповідання та магічні історії.

Як ви розумієте, для планет зовсім неважливо, чи починається у нас робочий тиждень або тривають канікули. У планет свої правила.

Астрологічні тенденції минулого тижня збережуться: стелліум (скупчення планет) в Рибах все так же сильно діє на вас і більше схиляє до творчого підходу в будь-яких справах, до плавного, а не різкого переходу від відпочинку до роботи. Детальніше дивіться гороскоп по знакам зодиака

Правда, Меркурій нарешті вийшов з ретроградною фази і переходить знову в Козеріг, так що шанс на те, що ви все-таки зможете сконцентруватися на важливих / робочих справах, є.

Одним з цікавих подій цього тижня стане з'єднання Венери і Нептуна в Рибах. Як я вже писала, Венера в знаку Риб відчуває себе чудово, - саме так і ніяк інакше. А в поєднанні з Нептуном Венера дає своєрідне переплетення почуттів і емоцій, любові земної і духовної. Дає відчуття ейфорії, любов до складних тонам і сполученням, вміння бачити красу в усьому. Як, наприклад, у фільмі «Хороший рік»:

- Будинок трохи обшарпаний.

- Ми не говоримо обшарпаний, ми говоримо «з нальотом минулих століть».

Венера з Нептуном дає не перебільшення, а інтенсивність, вміння відчувати всі відтінки життя, красу йде і красу дозріваючу. Звичайно, цей період особливо підходить для людей творчих професій. На мій погляд, він більше схиляє до споглядання, роздумів, читання, занурення, ніж до активних дій.


ДЛЯ ПОВНОГО ЩАСТЯ

Мабуть, я напишу для вас прогноз під сонцем Тоскани, де навіть смак у винограду фіолетовий, щоб яскравіше передати вам те, що вас чекає.

Додам, що на цьому тижні буде ще й повний місяць, яке відбудеться на осі Козеріг-Рак (12 січня). Воно включить одну з потужних астрологічних конфігурацій (тау-квадрат) до Урану і Юпітера. До глибині почуттів Венери і Нептуна додасться шквал потужної енергії, зітканою з протиріч, сили і навіть вимог. Про те, як ви з цим справитеся, читайте далі в гороскопі для вашого знака народження (він же - знак по Сонцю), висхідного знака і знака розташування вашої Місяця.

«Таймер»

Комментарии

Чтобы добавить комментарий, нажмите сюда.
bigmir)net TOP 100